• Plastik cərrahlar yenə “ömür kəsir” 18.02.2026 / 09:59 Plastik cərrahlar yenə “ömür kəsir”
• Zaur Əliyev də vəzifədən azad edilir? – Gözlənilməz qərarın sirri 17.02.2026 / 23:43 Zaur Əliyev də vəzifədən azad edilir? – Gözlənilməz qərarın sirri
• Kanalizasiya quyusuna düşərək həlak olan Azərin anasından ÜRƏKDAĞLAYAN İFADƏ 17.02.2026 / 23:05 Kanalizasiya quyusuna düşərək həlak olan Azərin anasından ÜRƏKDAĞLAYAN İFADƏ
• BDU-da “Mədəni irs” mövzusunda maarifləndirici tədbir 17.02.2026 / 22:52 BDU-da “Mədəni irs” mövzusunda maarifləndirici tədbir
• BDU-da “TEKNOFEST-2026” ilə bağlı infosessiya 17.02.2026 / 22:49 BDU-da “TEKNOFEST-2026” ilə bağlı infosessiya
• Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini İlhamə Qədimova Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edib, təsərrüfatlara baş çəkib 17.02.2026 / 22:44 Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini İlhamə Qədimova Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edib, təsərrüfatlara baş çəkib
• BDU-da “İqlim dəyişikliklərinin Qafqaz regionuna təsiri” mövzusunda beynəlxalq elmi seminar keçirilib 17.02.2026 / 22:31 BDU-da “İqlim dəyişikliklərinin Qafqaz regionuna təsiri” mövzusunda beynəlxalq elmi seminar keçirilib
• Aqrar Təlim Mərkəzi tərəfindən işğaldan azad edilmiş ərazilərdə növbəti təlimlərə start verilib 17.02.2026 / 22:18 Aqrar Təlim Mərkəzi tərəfindən işğaldan azad edilmiş ərazilərdə növbəti təlimlərə start verilib
• 11-ci sinfi bitirmədən DP-ya müraciət etmək olar - Şagirdlərin NƏZƏRİNƏ! 17.02.2026 / 21:39 11-ci sinfi bitirmədən DP-ya müraciət etmək olar - Şagirdlərin NƏZƏRİNƏ!