AccessBank yeni çoxfunksiyalı mycard kartını istifadəyə verdi
AccessBank müştərilərin rahatlığını təmin etmək üçün myсard brendi altında yeni çoxfunksiyalı kartı istifadəyə verdi. Artıq mycard-ı istifadə etməklə müştərilər bir çox kart funksiyalarını özündə cəmləşdirən bir məhsuldan yararlana bilərlər. mycard-ı daha cəlbedici edən xüsusi üstünlük odur ki, müştərilər kart hesablarında olan müsbət qalığa illik 5% gəlir əldə edə bilərlər.
Eyni zamanda, Bank yeni xüsusi kampaniyaya start verdi. Kampaniya müddətində myсard-ı istifadə edən bütün müştərilər AccessBank-ın bankomatlarında və POS-terminallarında 0% komissiya ilə pul nağdlaşdıra bilərlər.
Bankın bütün yeni və cari müştəriləri mycard kartını, məhdudiyyətsiz olaraq, Bankın filiallarından əldə edə bilərlər. Daha ətraflı məlumatı AccessBank-ın rəsmi internet saytından, və ya 151 Ümumi Zəng Mərkəzindən əldə etmək mümkündür.Tehsil-press.az